Yorum Ayrıntıları

Celal ÇEKEN Popüler Hoca
Sakarya Üniversitesi
Kasım 21, 2013    
Genel Puan 

5.0
Kolaylık 

5.0
Yardımsever 

5.0
Açık Anlatım 

5.0
Sizin Derse İlginiz 

5.0
Ödev Verme Yoğunluğu 

5.0

there are two kinds of people on the world who believes that open source is good who does not

Zaten adamı yeterince övmüşler , bende aynı şeyleri yazmayayım.
Celal Hocam zamanı gelecek bu üniversiteden gidicem , kim bilir rüzgar beni nerelere atacak.
Birçok hocanın ismini unutucam ama sizinkini hatırlıycam.
C++'ın kralı ! Veri yapıları dersini ilk aldığımda anlamıyordum sebebi ise yeterince syntax bilgisi sahibi olmadığımdan ve stack , heap , çalışma anı yığını gibi bellek bölgelerinin ne işe yaradığını anlamadığımdan kaynaklanıyordu ancak algoritma bilgim kale gibiydi ama sonra ...
Bir gün Celal hocamın odasına gittim.Eksikliklerimden bahsettim.( Odasına girdiğimde burayı yazmak istiyorum.Ayağa kalktı elimi sıktı hatrımı sordu her insan evladının yapacağı iş değil bu! özellikle profesör ünvanını almış bir insan evladı! )
Bana bir kitap önerdi.yeni başlayanlar için Big C++ 2nd edition. Bütün yaz boyunca oturdum o kitabı bitirdim (internette pdf'si var meslektaşlarım! ) , java çalıştım (Celal hocanın tavsiyesi üzerine yeni başlayanlar için java 60 minutes a day (pdf'si mevcut) ) tavsiye ettiği gibi ajax , jquery , php teknolojilerine baktım.Okula geri döndüğümde veri yapılarında ne hale geldiğimi derse girince farkettim . Sanki tahtaya hello world yazıyorlardı. Yarın vize'sine giricem ama daha oturup notlara bakma nezaketi bile göstermedim sınava girmeden 1 yada 2 saat önce sadece açıp ne nedir diye göz gezdirip gidicem !
Sizlere tavsiyem eğer derste zorlanıyorsanız dersi bırakmayın vize ve finale girmeyecek olsanız dahi bırakmayın son haftaya kadar derse gidin konuları öğrenin yazın oturup çalışın daha sonra herşeyin gözünüzde kolaylaştığını göreceksiniz Sizlere hayatta başarılar
Celal Hocama buradan Saygılar (Biliyorum vakti yok bırakın internette gezmeyi kafasını kaşımaya vakti yok ama olur ki bir gün görürse diye çok teşekkür ederim hocam bundan sonra yapacağım iyilikler bir nebzede olsa sizin sayenizde çok teşekkür ederim nezaketiniz , bilgeliğiniz , herkese karşı saygınızdan dolayı)
Esen kalın

Bu yorumu beğendiniz mi? 

Yoruma Verilen Cevap

Sıralama 

Hoca Ara

Üniversite:
Anahtar Kelimeler:
Puana Göre Ara:

Facebook

Twitter

İstatistik

Sitemizde Toplam 72 Üniversite, 54165 Hoca ve 11276 Yorum Bulunmaktadır.

En Beğenilen Yorumlar

Geçersiz
Hudo
"She is a perfect..."

5.0
yorumlayan öğrenci :)
"Aslı Hoca dünyanın en..."

5.0
mehmet
"dünyalar güzeli ve akıllı..."

En Popüler Hocalar

En Çok Yorum Alan Hocalar